405-NWO60H-NAO
Part Number:
405-NWO60H-NAO
Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF ORG
Current :
9mA
Lamp Color :
Orange
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
60V