405-NWB12H-NWO
Part Number:
405-NWB12H-NWO
Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF BLU
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
12V