405-NWA28H-CAO
Part Number:
405-NWA28H-CAO
Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR AMBE
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Amber
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
28V