405-NWA12H-CWO
Part Number:
405-NWA12H-CWO
Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR AMBE
Current :
20mA
Lamp Color :
Amber
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
12V