405-NWA120-NYO
Part Number:
405-NWA120-NYO
Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF AMBE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Amber
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V