405-NKW28H-CWO
Part Number:
405-NKW28H-CWO
Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR CWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
20°
Voltage :
28V