405-NKG120-NWO
Part Number:
405-NKG120-NWO
Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF GREE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V