405-NKB120H-NWO
Part Number:
405-NKB120H-NWO
Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF BLU
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V