405-NKA48H-NWO
Part Number:
405-NKA48H-NWO
Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
Current :
15mA
Lamp Color :
Amber
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
48V