405-NKA12H-NYO
Part Number:
405-NKA12H-NYO
Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF AMBER
Current :
20mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
12V